KAS MES ESAME

UAB “Kalda” – statybos darbų profesionalai, savo veikla specializuojasi gyvenamųjų namų statybos darbams atlikti. Atliekamų darbų spektras – itin platus, aprėpiantis žemės darbus, statybinių konstrukcijų (gelžbetonio, betono, metalo, mūro, medžio) statybą ir montavimą, stogų įrengimą bei apdailos darbus. Plataus profilio įmonė Jums pasiūlys paslaugas nuo žemės darbų pradžios iki rakto atidavimo į Jūsų rankas.

Įmonės stiprybė – komanda. Galime užtikrinti, jog darbus atliks būtent tos srities specialistai, todėl darbai bus atliekami profesionaliai ir užtikrins ilgaamžę kokybę.

Įmonės vizija – lyderiavimas. Norint tapti statybos sektoriaus lydere – itin daug dėmesio skiriama kliento poreikiams, darbo našumui ir darbų atlikimo terminams įgyvendinti. Šie veiksniai nulemia mūsų, kaip statybos profesionalų, patikimumą bei konkurencingumą.

Mūsų tikslas – Jūsų būsimo pastato kokybė ir ilgaamižiškumas. Savo paslaugas siūlome tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, atsižvelgdami į pateikiamus pageidavimus ir vizijas. Tik bendradarbiaudami kartu – galime pasiekti optimaliausių sprendimų ir Jus džiuginančių rezultatų!